Views dates (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Date
is: Dagsetning

en: Views
is: Gagnasýn

en: Day of Week
is: Dagur viku

en: empty
is: tómt
