Views dates (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Days
kn: ದಿನಗಳು
