Views dates (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Date
nl: Datum

en: Views
nl: Overzichten

en: Days
nl: Dagen

en: Months
nl: Maanden

en: Day of Week
nl: Dag van de week

en: empty
nl: leeg

en: Years
nl: Jaren

en: Is empty (NULL)
nl: Is leeg (NULL)

en: not empty
nl: niet leeg

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Is not empty (NOT NULL)
nl: Is niet leeg (NOT NULL)

en: within
nl: binnen

en: grouped
nl: gegroepeerd

en: The query parameter to use.
nl: De te gebruiken query-parameter.
