Views dates (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Date
oc: Data

en: Views
oc: Vistas

en: Days
oc: Jorns

en: empty
oc: vide

en: Is empty (NULL)
oc: Es vide (NULL)

en: not empty
oc: non vide

en: exposed
oc: expausat

en: Is not empty (NOT NULL)
oc: Es pas void (NOT NULL)
