Views dates (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Date
sk: Dátum

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Days
sk: Dni

en: Day of Week
sk: Deň v týždni

en: empty
sk: prázdne

en: Is empty (NULL)
sk: Je prázdne (NULL)

en: not empty
sk: nie je prázdne

en: exposed
sk: odkrytý

en: Is not empty (NOT NULL)
sk: Nie je prázdne (NOT NULL)
