Views dates (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Date
ta: தேதி

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Months
ta: மாதங்கள்

en: empty
ta: காலி
