Views dates (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Date
th: วันที่

en: Views
th: ดู

en: empty
th: ว่างเปล่า

en: Is empty (NULL)
th: ว่างเปล่า ( null )

en: not empty
th: ไม่ว่างเปล่า

en: Is not empty (NOT NULL)
th: ไม่ว่างเปล่า (ไม่ NULL)
