Views dates (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Days
vi: Ngày

en: Day of Week
vi: Ngày trong tuần

en: empty
vi: trống

en: Is empty (NULL)
vi: Là rỗng (NULL)

en: not empty
vi: không rỗng

en: exposed
vi: đã trình bày
