Views display switch (1.0.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Label
it: Etichetta

en: Custom
it: Personalizzato

en: Sort criteria
it: Criteri di ordinamento

en: Pager
it: Paginazione

en: About
it: Informazioni

en: Displays
it: Visualizzazioni

en: Filter criteria
it: Criteri del filtro

en: Contextual filters
it: Filtri contestuali
