Views display switch (1.0.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Label
pl: Etykieta

en: Custom
pl: Własne

en: Sort criteria
pl: Kryteria sortowania

en: Pager
pl: Stronicowanie

en: About
pl: O stronie

en: Displays
pl: Formaty

en: Filter criteria
pl: Filtry

en: Contextual filters
pl: Filtry kontekstowe

en: The text of the link.
pl: Tekst linku.

en: Has a path.
pl: Posiada ścieżkę.

en: Has the same filter criteria.
pl: Posiada te same kryteria filtrowania.

en: Has the same sort criteria.
pl: Posiada te same kryteria sortowania.

en: Has the same pager settings.
pl: Posiada te same ustawienia paginacji.

en: Has the same contextual filters.
pl: Posiada te same filtry kontekstowe.
