Views display switch (1.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Label
sk: Označenie

en: Custom
sk: Vlastná

en: Sort criteria
sk: Kritéria zoradenia

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: About
sk: Informácie o

en: Displays
sk: Zobrazenia

en: Filter criteria
sk: Filtrovať podľa
