Views display switch (1.1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Label
sv: Etikett

en: Custom
sv: Anpassad

en: Sort criteria
sv: Sorteringskriterier

en: Pager
sv: Paginerare

en: About
sv: Om

en: Displays
sv: Visningar

en: Filter criteria
sv: Filterkriterier

en: Contextual filters
sv: Kontextuella filter

en: The text of the link.
sv: Länkens text.

en: Has a path.
sv: Har en sökväg.
