Views display switch (1.1.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Label
et: Nimetus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Sort criteria
et: Sorteerimise alus

en: Pager
et: Lehitseja

en: About
et: Programmist

en: Displays
et: Kuvatakse

en: Filter criteria
et: Filtri tingimused

en: Contextual filters
et: Kontekstifiltrid
