Views display switch (1.1.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Label
ar: التسمية

en: Custom
ar: مخصص

en: Sort criteria
ar: معايير الترتيب

en: Pager
ar: دليل الصفحات

en: About
ar: حول

en: Filter criteria
ar: معايير الترشيح
