Views display switch (1.1.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Sort criteria
az: Çeşidləmə meyarları

en: Pager
az: Peycer

en: About
az: Haqqında

en: Displays
az: Göstərir

en: Filter criteria
az: Filtr meyarları
