Views display switch (1.1.3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Label
gl: Etiqueta

en: Custom
gl: Personalizado

en: Sort criteria
gl: Criterio de ordenación

en: Pager
gl: Paxinador

en: About
gl: Información

en: Displays
gl: Presentación

en: Filter criteria
gl: Criterios de filtrado

en: Contextual filters
gl: Filtros contextuais
