Views display switch (1.1.3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Label
lv: Etiķete

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Sort criteria
lv: Kārtošanas kritēriji

en: Pager
lv: Šķirklis

en: About
lv: Par

en: Displays
lv: Attēlojumi

en: Filter criteria
lv: Filtrēšanas kritēriji

en: Contextual filters
lv: Konteksta filtri
