Views display switch (1.1.3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Label
fa: برچسب

en: Custom
fa: سفارشی

en: Sort criteria
fa: معیار مرتب سازی

en: Pager
fa: صفحه‌بند

en: About
fa: درباره

en: Displays
fa: نمایش ها

en: Filter criteria
fa: معیار صافی

en: Contextual filters
fa: صافیهای زمینه‌ای
