Views display switch (1.1.4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Sort criteria
bo: གོ་རིམ་སྒྲིག་པའི་ཚད་གཞི

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Displays
bo: མངོན་འཆར

en: Filter criteria
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད་ཀྱི་ཚད་གཞི

en: Contextual filters
bo: ནང་དོན་གོང་འོག་ཚག་རྒྱག་བྱེད
