Views display switch (1.1.4) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Label
cs: Popisek

en: Custom
cs: Vlastní

en: Sort criteria
cs: Kritéria řazení

en: Pager
cs: Stránkovač

en: About
cs: Popis

en: Displays
cs: Zobrazení

en: Filter criteria
cs: Kritéria pro filtrování

en: Contextual filters
cs: Kontextuální filtry
