Views display switch (1.1.4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Label
da: Etiket

en: Custom
da: Tilpasset

en: Sort criteria
da: Sorteringskriterier

en: About
da: Om

en: Filter criteria
da: Filtreringskriterier

en: Contextual filters
da: Kontekstuelle filtre
