Views display switch (1.1.4) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Label
ja: ラベル

en: Custom
ja: カスタム

en: Sort criteria
ja: 並び替え基準

en: Pager
ja: ページャー

en: About
ja: アバウト

en: Displays
ja: ディスプレイ

en: Filter criteria
ja: フィルターの条件

en: Contextual filters
ja: コンテクスチュアルフィルター

en: The text of the link.
ja: リンクの文字列。

en: Has a path.
ja: パスがある。

en: Has the same filter criteria.
ja: フィルター条件が同じ。

en: Has the same sort criteria.
ja: 並び替え基準が同じ。

en: Has the same pager settings.
ja: ページャー設定が同じ。

en: Has the same contextual filters.
ja: コンテクスチュアルフィルターが同じ。
