Views display switch (1.1.4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Sort criteria
th: กำหนดรูปแบบการเรียงลำดับเนื้อหา

en: Pager
th: ตัวเปลี่ยนหน้า

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Displays
th: แสดง

en: Filter criteria
th: คัดกรองตามเงื่อนไข
