Views display switch (1.1.4) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Label
tr: Etiket

en: Custom
tr: Özel

en: Sort criteria
tr: Sıralama ölçütü

en: Pager
tr: Sayfalayıcı

en: About
tr: Hakkında

en: Displays
tr: Görünümler

en: Filter criteria
tr: Filtre ölçütü

en: Contextual filters
tr: Bağlamsal filtre

en: Has a path.
tr: Yolu var.

en: Has the same filter criteria.
tr: Aynı filtre kriterine sahip.

en: Has the same sort criteria.
tr: Aynı sıralama kriterine sahip.

en: Has the same pager settings.
tr: Aynı sayfalayıcı ayarlarına sahip.

en: Has the same contextual filters.
tr: Aynı bağlamsal filtrelere sahip.
