Views display switch (1.1.5) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Label
oc: Etiqueta

en: Custom
oc: Personalizat

en: Sort criteria
oc: Critèris de triada

en: Pager
oc: Paginacion

en: About
oc: A prepaus

en: Displays
oc: Afichatges

en: Filter criteria
oc: Critèris de filtrage

en: Contextual filters
oc: Filtres contextuals
