Views Display Union (1.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Attach to
bo: ཟུར་སྣོན་བྱེད་ས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Not defined
bo: གཏན་ཁེལ་བྱས་མེད

en: Displays
bo: མངོན་འཆར

en: Multiple displays
bo: མངོན་འཆར་དུ་མ

en: Select which display or displays this should attach to.
bo: མངོན་འཆར་གང་ལ་འདི་ཟུར་སྣོན་བྱེད་དགོས་པར་འདེམ།
