Views Display Union (1.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Attach to
cs: Přiložit k

en: About
cs: Popis

en: Not defined
cs: Není definováno

en: Displays
cs: Zobrazení

en: Multiple displays
cs: Více zobrazení
