Views Display Union (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Attach to
cy: Atodi at

en: Displays
cy: Yn arddangos

en: Multiple displays
cy: Arddangosiadau lluosog

en: Select which display or displays this should attach to.
cy: Dewis pa arddangosiad neu arddangosiadau y dylai hwn ei atodi iddo.
