Views Display Union (1.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Attach to
da: Vedhæft til

en: About
da: Om

en: Not defined
da: Ikke defineret

en: Multiple displays
da: Flere visninger

en: Select which display or displays this should attach to.
da: Vælg hvilke displays dette skal knyttes til.
