Views Display Union (1.0.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: Union
de: Vereinigung

en: Attach to
de: Anhängen an

en: About
de: Über

en: Not defined
de: Nicht definiert

en: Displays
de: Anzeigen

en: Multiple displays
de: Mehrere Anzeigen

en: Select which display or displays this should attach to.
de: Wählen Sie, welche Anzeige oder Anzeigen angehangen werden soll.
