Views Display Union (1.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Views
es: Vistas

en: Union
es: Unión

en: Attach to
es: Adjuntar a

en: About
es: Acerca de

en: Not defined
es: Sin definir

en: Displays
es: Presentaciones

en: Multiple displays
es: Presentaciones multiples

en: Select which display or displays this should attach to.
es: Seleccionar a qué presentación o presentaciones habría que adjuntar esto.
