Views Display Union (1.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Attach to
et: Manusta elemendile

en: About
et: Programmist

en: Not defined
et: Ei ole defineeritud

en: Displays
et: Kuvatakse

en: Multiple displays
et: Mitmed kuvad
