Views Display Union (1.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Attach to
gl: Adxuntar a

en: About
gl: Información

en: Not defined
gl: Sen definir

en: Displays
gl: Presentación

en: Multiple displays
gl: Múltiples visualizacións
