Views Display Union (1.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Views
id: View

en: Union
id: Kesatuan

en: Attach to
id: Lampirkan ke

en: About
id: Tentang

en: Not defined
id: Tidak terdefinisikan

en: Displays
id: Tampilan

en: Multiple displays
id: Beberapa tampilan

en: Select which display or displays this should attach to.
id: Pilih tampilan atau tampilan mana yang harus dilampirkan.
