Views Display Union (1.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Attach to
lv: Kam pievienot

en: About
lv: Par

en: Not defined
lv: Nav definēts

en: Displays
lv: Attēlojumi

en: Multiple displays
lv: Vairāki attēlojumi

en: Select which display or displays this should attach to.
lv: Atlasiet, kuram attēlojumam vai attēlojumiem tas jāpievieno.
