Views Display Union (1.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Attach to
oc: Estacar a

en: About
oc: A prepaus

en: Not defined
oc: Pas défini

en: Displays
oc: Afichatges

en: Multiple displays
oc: Afichatges multiples

en: Select which display or displays this should attach to.
oc: Seleccionatz a quel(s) afichatge(s) aquò deu s'estacar.
