Views Display Union (1.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Attach to
pl: Załącz do

en: About
pl: O stronie

en: Not defined
pl: Niezdefiniowane

en: Displays
pl: Formaty

en: Multiple displays
pl: W więcej niż jednym formacie

en: Select which display or displays this should attach to.
pl: Do których z powyższych formatów obecny format ma być załączony.
