Views Display Union (1.0.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Attach to
ca: Adjunta a

en: About
ca: Detalls

en: Not defined
ca: No definit

en: Displays
ca: Presentacions

en: Multiple displays
ca: Múltiples vistes

en: Select which display or displays this should attach to.
ca: Seleccioneu a quina presentació o presentacions s'ha d'adjuntar.
