Views Display Union (1.0.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Attach to
ru: Прикрепить к

en: About
ru: Информация

en: Not defined
ru: Не определено

en: Displays
ru: Отображения

en: Multiple displays
ru: Множественные отображения

en: Select which display or displays this should attach to.
ru: Выберите, к какому отображению или отображениям нужно прикрепить вложение.
