Views Display Union (1.0.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Attach to
sk: Pripojiť k

en: About
sk: Informácie o

en: Displays
sk: Zobrazenia

en: Multiple displays
sk: Viacnásobné zobrazenia
