Views Display Union (1.0.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Attach to
tr: Şuraya ekle

en: About
tr: Hakkında

en: Not defined
tr: Tanımlı değil

en: Displays
tr: Görünümler

en: Multiple displays
tr: Tekrarlı görüntülemeler

en: Select which display or displays this should attach to.
tr: Hangi görüntüye ya da görüntülere eklenmesi gerektiğini seçin.
