Views Display Union (1.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: Attach to
az: -ə birləşdirin

en: About
az: Haqqında

en: Not defined
az: Müəyyən edilməyib

en: Displays
az: Göstərir

en: Multiple displays
az: Çoxsaylı ekranlar

en: Select which display or displays this should attach to.
az: Bunun hansı displeyə və ya displeyə qoşulacağını seçin.
