Views Display Union (1.1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Views
it: Viste

en: Attach to
it: Allega a

en: About
it: Informazioni

en: Not defined
it: Non definito

en: Displays
it: Visualizzazioni

en: Multiple displays
it: Visualizzazioni multiple

en: Select which display or displays this should attach to.
it: Selezionare la visualizzazione / le visualizzazioni a cui questa deve essere allegata.
