Views Display Union (1.0.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Attach to
nl: Bijvoegen bij

en: About
nl: Over

en: Not defined
nl: Niet gedefinieerd

en: Displays
nl: Weergaven

en: Multiple displays
nl: Meerdere weergaven

en: Select which display or displays this should attach to.
nl: Selecteer aan welke weergave(n) dit gekoppeld moet worden.
