Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: Entity
ar: الكيان

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
