Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Edit
az: Dəyiş

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Entity
az: Entiti

en: Entity type
az: Varlıq növü
