Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Entity
be: Сутнасць

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: View mode
be: Лад выгляду
