Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
