Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Edit
da: Redigér

en: Default
da: Standard

en: Class
da: Klasse

en: Entity type
da: Entity-type

en: Bypass access checks
da: Tilsidesæt adgangskontrol

en: If enabled, access permissions for rendering the entity are not checked.
da: Markér dette for ikke at kontrollere tilladelser ved rendering af en entity.

en: Should replacement tokens be used from the first row
da: Anvend erstatnings-tokens fra den første række
