Views Editable Entity Header / Footer Area Plugin (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Class
el: Κλάση

en: Entity
el: Οντότητα

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
